m

Usu quot accusam percipitur id, id mea sumo explicari, simul omnesque sea ne. An est mundi epicuri. Ex eum prima referr.

SPN-5

SPN-5

Bu güçlü, yenileyici kokteyl, çığır açan yeni bir bileşen olan PDRN’yi (polideoksiribonükleotit), bir antioksidan ve cilt parlatıcı ajan olan glutatyon ve yüzey hidrasyonunu artıran ve geri kazandıran hyaluronik asit ile birleştirir. Bu sinerjistik karışım ayrıca cilt elastikiyetini ve kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı olan peptidler içerir.

PDRN, cilt hücrelerine kendilerini yenileme yeteneği sağlayan ve sağlıklı, genç cilt fonksiyonunun restorasyonuna neden olan nükleotitlerden oluşur. Ek olarak PDRN, neokollajenezi, sağlıklı hücre çoğalmasını artırmaya yardımcı olur ve cilt dokusunun kalitesini artırır. Estetik tedavilerle kombine edildiğinde cilt yoğunluğu ve hacmi geri kazandırılır, kırışıklıklar düzelir, doku bozuklukları düzeltilir.

Aktif bileşenlerin bu sinerjistik kombinasyonu, fibroblastların uyarılmasına yardımcı olur ve hücre yenilenmesini ve kusurların iyileştirilmesini desteklemek için glikozaminoglikanların, proteinlerin ve glikoproteinlerin sentezini indükler.

SPN-5’in sonuçları, tedavi sırasında Collagen Booster ile birleştirildiğinde daha da artar. Collagen Booster, neokollajenezi ve dermal yoğunluğu artırmaya yardımcı olan bir süper polimer olan polikaprolakton (PCL) içerir.

Cilt Tipleri: Tüm cilt tipleri.

Cilt Durumu: Tüm cilt koşulları.

X
Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?