m

Usu quot accusam percipitur id, id mea sumo explicari, simul omnesque sea ne. An est mundi epicuri. Ex eum prima referr.

Hakkımızda

SANOMED MEDIKAL TEKNOLOJİ; tıp dünyasının profesyonellerine, tedavilerini bütünleyecek “en yeni teknolojileri” ulaştırma hedefiyle 2004 yılında, İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir medikal teknoloji şirketidir.
Sanomed Medikal Teknoloji; Türkiye’ye sunacağı tüm uluslararası teknolojilerin ‘etkin, güvenilir, rahat ve başarısı kanıtlanmış uygulamalar yaratmasına’ büyük önem vermektedir. Tıp ve estetik dünyasında çığır açan çözümlerin, en yeni ve en geçerli tedavilerin, en son teknolojilerin takibindedir.
Dermatoloji ve plastik cerrahi alanında, Fotona Medikal ve Estetik Lazerleri olarak birçok seçkin hastane ve kurumda yer almaktadir. SANOMED, laser alanında sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, jinekoloji ve kadın genital estetiği alanında da paylaşmaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktadır.
Ayrıca laser ve dermatoloji uygulamalarını destekleyen dermokozmetik ve kozmetik ürünlerini 2009 yılından bu yana Sanomed Healthcare and Beauty Selections olarak sunmaktadır.
Sanomed; Medikal Teknoloji’nin kalite ve hizmet prensibi “tibbi yararlar ile teknolojik üstünlükleri” bir arada sunmaktır. Bu nedenle hem tıbbi bilgileri gelişkin hem de teknolojiye hakim geniş bir ekibe sahiptir. Bu ekip ile Sanomed Medikal Teknoloji, uluslararası standartlarda hizmet sunar.
SRS (Cilt Gençleştirme Çözümleri), kanıtlanmış, invaziv olmayan profesyonel ve perakende çözümler sunan güvenilir bir Avrupa cilt bakımı ve estetiği markasıdır. Yüz, vücut ve saç derisi için son derece etkili ürün yelpazemiz, dünya çapındaki klinikler, kaplıcalar ve estetik merkezleri aracılığıyla yaşlanma karşıtı çözümler sunar.

 

Güvenli ve etkili önceden karıştırılmış solüsyonlarımız, gelişmiş tek dozlu bileşenlerimiz ve evde bakım serilerimiz, en yeni transdermal terapi tedavilerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
2004 yılında kurulan SRS’nin genel merkezi Belçika’dadır ve marka şu anda dünya çapında 30’dan fazla ülkede mevcuttur. 2019 yılında SRS ve cilt yönetim platformu HydraCool, EMA Aesthetics tarafından satın alınmıştır.
X
Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?